Free Shipping to all contiguous states on orders over $30 (excluding 10lb & 20lb rice bags)

Collection: Snacks & Sweets

15 products
  • Millet Butter Ribbon Pakkoda 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bombay Mixture 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Millet Butter Murukku 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Karasev 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ragi Butter Murukku 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Millet Butter Karasev 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kara Boondi 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mixture 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Omapodi 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Murukku 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Millet Athirasam
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thattai 200g
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    $2.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seedai 200g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Palm Jaggery Millet Halwa
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Palm Jaggery Millet Laddu
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out